Om Oss

Om Oss


If er nordens ledende forsikringsselskap med ca 3.5 millioner kunder i norden og baltikum. Selskapets hovedmål er å tilby trygghet og stabilitet til sine kunder. Forsikring distribueres gjennom flere ulike salgskanaler. En av disse er Eksterne Partnere, en landsdekkende kanal som består av selvstendige selskaper som formidler forsikring til privat- og næringskunder for If.


Carter & Sønn AS er en slik ekstern partner med lokalisering i Bergen og Halden.

Ønsker du en forsikringsløsning som er skreddersydd etter forsikringsbehovet ditt?


Hovedfokus hos oss er at du er riktig forsikret, med de riktige dekningene til en hver tid.


Ta kontakt med oss for en gjennomgang av forsikringene dine og bruk kompetansen vår til din fordel.

Bjørn Carter

Daglid leder / Innehaver


Telefon:977 64 659

E-post: bjorn.carter@if.no

Unn Therese Larsen

Salgssjef


Telefon:977 91 331 / 479 25 126

E-post: unn.therese.larsen@if.no

Avd. Bergen

Daniel Andersen

Salgssjef


Telefon:479 25 121

E-post: daniel.andersen@if.no


Avd. Halden

Kristine Andersen

PA/Kontormedarbeider


Telefon:975 65 091

E-post: kristine@carterogsonn.no


Avd. Bergen

Joshua Peaceplace

Bedriftsrådgiver


Telefon:479 25 125

E-post: joshua.peaceplace@if.no


Avd. Bergen

Erlend Andreassen

Autorisert forsikringsrådgiver


Telefon:479 25 137

E-post: erlend.andreassen@if.no


Avd. Bergen

Jonas Birkeland

Forsikringsrådgiver


Telefon:479 25 123

E-post: jonas.kjolso.birkeland@if.no


Avd. Bergen

Daniel André Dahl

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 136

E-post: daniel.dahl@if.no

 

Avd. Bergen

Marcus Aleksander Evjen

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 138

E-post: marcus.evjen@if.no

 

Avd. Bergen

Furkh Ali Ahmed

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 140

E-post: furkh.ali.ahmed@if.no

 

Avd. Halden

Eistein Skogesal 

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 130

E-post: eistein.skogesal@if.no

 

Avd. Bergen

Marianne Jørgensen

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 133

E-post: marianne.5.jorgensen@if.no

 

Avd. Halden

Odd Kasper Bingen

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 127

E-post: kasper.bingen@if.no

 

Avd. Bergen

Cecilie B. Grønning 

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 129

E-post: cecilie.gronning@if.no

 

Avd. Bergen