Om Oss

Om Oss


If er nordens ledende forsikringsselskap med ca 3.5 millioner kunder i norden og baltikum. Selskapets hovedmål er å tilby trygghet og stabilitet til sine kunder. Forsikring distribueres gjennom flere ulike salgskanaler. En av disse er Eksterne Partnere, en landsdekkende kanal som består av selvstendige selskaper som formidler forsikring til privat- og næringskunder for If.


Carter & Sønn AS er en slik ekstern partner med lokalisering i Bergen og Halden.

Ønsker du en forsikringsløsning som er skreddersydd etter forsikringsbehovet ditt?


Hovedfokus hos oss er at du er riktig forsikret, med de riktige dekningene til en hver tid.


Ta kontakt med oss for en gjennomgang av forsikringene dine og bruk kompetansen vår til din fordel.

Bjørn Carter

Daglid leder / Innehaver


Telefon:977 64 659

E-post: bjorn.carter@if.no

Unn Therese Larsen

Salgssjef


Telefon:977 91 331

E-post: unn.therese.larsen@if.no

Avd. Bergen

Kristine Andersen

PA/Kontormedarbeider


Telefon:975 65 091

E-post: kristine@carterogsonn.no


Avd. Bergen

Kristian Engum

Forsikringsrådgiver


Telefon:479 25 126

E-post: kristian.engum@if.no


Avd. Bergen

Joshua Peaceplace

Bedriftsrådgiver


Telefon:479 25 125

E-post: joshua.peaceplace@if.no


Avd. Bergen

Jonas Kjølsø Birkeland

Forsikringsrådgiver


Telefon:479 25 123

E-post: jonas.kjolso.birkelandi@if.no


Avd. Bergen

Daniel Andersen

Salgssjef


Telefon:479 25 121

E-post: daniel.andersen@if.no


Avd. Halden

Erlend Andreassen

Autorisert forsikringsrådgiver


Telefon:479 25 137

E-post: erlend.andreassen@if.no


Avd. Bergen

Jens Petter L. Sommerlade

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 128

E-post: jens.petter.sommerlade@if.no

 

Avd. Bergen

Kamran Ashraf

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 124

E-post: kamran.ashraf@if.no

 

Avd. Bergen

Anna Lovise K. Dalen

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 135

E-post: anna.dalen@if.no

 

Avd. Bergen

Daniel André Dahl

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 136

E-post: daniel.dahl@if.no

 

Avd. Bergen

David Pletten Aasgard

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 132

E-post: david.aasgard@if.no

 

Avd. Halden

Simon Westin

Forsikringsrådgiver


Telefon:479 25 134

E-post: simon.westin@if.no


Avd. Halden

Vetle Alexander Nilsen

Forsikringsrådgiver

 

Telefon:479 25 133

E-post: alexander.nilsen@if.no

 

Avd. Halden